PROJEKT „SOMMER 2010”


MAGDA W STUDIO

    Magda Sławicka  nauczycielka wokalu w Stowarzyszeniu Freeland tym razem  wzięła udział w międzynarodowym  projekcie, który brzmi tak jak  tytuł wykonywanej przez nią piosenki  

              „Sommer 2010” czyli „Lato 2010”

      Utwór  jest napisany przez znaną w Niemczech rockową piosenkarkę JINI MEYER (zapraszam  do jej strony na  You Tube) wykonuje ją  na każdym  swoim koncercie ponieważ tak bardzo podoba się widowni. Sama mówi, że jak jej  nie ma w repertuarze to i tak musi ją zaśpiewać  na bis.

     Piosenka opowiada  o dziewczynie, którą Jini spotkała w 2010 roku i do teraz bardzo się przyjaźnią, mają nawet swoje muzyczne plany na przyszłość. Warto  śledzić tą historię, która bardzo ciekawie się rozwija, mało tego  ta dziewczyna, o której jest ta piosenka to Chorzowianka, która mając 6 lat wyjechała  z rodzicami za granicę .Piosenkę tę kilka razy zaśpiewały  razem na scenie, wyszło fantastycznie.

     Magda zdecydowała się wziąźć udział i zaśpiewać w tym projekcie, za co jestem Jej bardzo wdzięczny , sposób w  jaki to wykonała jest godny  naśladowania.

     Dlatego chciałbym, żeby wszyscy Freelandersi  zobaczyli i posłuchali ,że ich instruktorka nie tylko teoretycznie jest na wysokim poziomie, ale także w praktyce .Spełniła wszystkie kryteria ,aby można było opublikować  tę autorską piosenkę JINI MEYER.

     Jeszcze kilka słów o muzyce, którą zaaranżował i zrealizował  Ireneusz Wypich. Człowiek orkiestra na You Tube znany jako IREW, aranżował muzycznie utwór „NADZIEJA” dla Freeland, zaś studio, w którym nagrywaliśmy  utwór „SOMMER 2010” to „Music Empire” Studio w Bytomiu.

      Jak widzicie, wielu ludzi było zaangażowanych w realizację tego projektu , który narodził się w głowie Georga Facha, a prywatnie jest ojcem tej dziewczyny, o której jest ta piosenka …

(dopisane przez Freeland)

STUDIO NAGRAŃ

MAGDA W AKCJI

POMYSŁODAWCA GEORG FACH
AUTORKI PIOSENKI