Freelanderzy


Freelanderzy to ludzie, którzy swoim zapałem i chęcią współtworzenia, poświęcają czas i wykorzystują swoje talenty do realizowania swoich celów.

Aurelia Radecka

Pełna temperamentu, aktywna, wesoła, optymistka od urodzenia. Śpiewa zawsze i wszędzie (w tramwaju, autobusie), wszystko co wpadnie jej w ucho i do tego gaduła. Śpiew, występy na scenie to jej powołanie – jest do tego stworzona. Jest osóbką wrażliwą na krzywdę innych. Uwielbia rodzaje muzyki ciężkiego brzmienia. Ulubiony zespół to Neuoberschlesien. Made in FREELAND do października 2018.

Patryk Radecki
Pasjonat internetu i gier komputerowych. Wrażliwy i sentymentalny, oddany temu co robi, dokładny. Ministrant w kościele NSPJ w Chorzowie .Made in FREELAND do września 2018.

 

Grzegorz Nowak
 

Karina Nowak
 
Marcin Olszewski
 
Natalia Niemczyk
 Made in Freeland do września 2018.
Szymon Prosyniak

Do Freeland trafiłem dzięki castingowi do projektu Róża. Przez te dwa lata, kiedy brałem udział w freelandowskich projektach wiele się nauczyłem i choć moje role nie są duże, to zawsze coś wnoszą i dają mi dużą satysfakcję. Czerpię z tego wiele radości i może w przyszłości wykorzystam zdobyte umiejętności na deskach teatru?Made in Freeland do września 2018.

Wiktoria Oblonk
Kocham taniec i śpiew. Freeland pozwolił mi odkryć w sobie pasje , które coraz bardziej dominują w moim życiu . Wiele występów, warsztatów i wydarzeń kultury, spowodowały, że wiem jak korzystać z moich możliwości pomijając tremę i zahamowania. Cieszę się, że jestem Freelanderką…Made in Freeland do września 2018 .

Wiktoria Piątkowska

Lubię tańczyć, śpiewać i uprawiać gimnastykę. Moim celem w życiu jest zwiedzenie jak największej liczby krajów. Największym marzeniem jest rozwijanie umiejętności i talentów

Witold Wolny
 
Zespół Luz Blus
 
Karolina Sikorska

Trener tańca

Magdalena Sławicka

Trener wokalny

Michał Ciołek
 
Daniel Hadamik
 Made in Freeland do czerwca 2018.
Julia Mazur

Moim największym zainteresowaniem jest teatr a z tym łączy się taniec i śpiew. A celem żeby coś osiągnąć w życiu żeby pomagać innym, którzy tego potrzebują. Jestem bardzo wesołą osobą ale nie lubię jak ktoś sprawia mi komplementy. Moim największym marzeniem jest mieć szczęśliwą rodzinę i żeby być szczęśliwą w swoim przyszłym zawodzie.

Grzegorz Woś
 
Martyna Muskała
 
Damian Zuber

Od dziecka pasjonowałem się bronią palną. Ale odkryłem jeszcze jedną fajną pasję jaką jest aktorstwo amatorskie. Mogę tam wyrzucić swoje emocje, mogę nauczyć się wielu nowych potrzebnych nawet do życia umiejętności. Moim celem w aktorstwie jest rozwinięcie się do bardzo dobrego poziomu i utrzymanie go. Człowiek uczy się całe życie i mam nadzieję, że dzięki temu co pokazuję na scenie, mogę chociaż trochę wpłynąć na widza, by mógł poczuć to co ja .

Hubert Buła

Cześć. Jestem studentem Akadami Wychowania Fizycznego w Katowicach. Moją główna pasja jest sport, a dokładnie sporty sylwetkowe, ale właśnie dzięki freelandowi odkryłem tak naprawdę moją kolejną pasję jaką jest teatr, a przede wszystkim gra aktorska. Z Freelandem jestem związany od samego początku. Dzięki niemu poznałem wielu znakomitych ludzi, z którymi po dziś dzień jesteśmy przyjaciółmi, a także odwiedziłem wiele wspaniałych miejsc nie tylko w Polsce. Piona

Michał Bawełek
Jestem z Freelandem od drugiej połowy 2017 roku. Obecnie kończę Gimnazjum nr 2 w Chorzowie. Odkąd pamiętam moją pasją były polityka, religioznawstwo i historia (zwłaszcza starożytna), ale dobrze czułem się także w tematach związanych z teatrem – w ten sposób właśnie trafiłem na Freeland, szukając sobie miejsca do rozwijania zdolności aktorskich. Dla mnie Freeland jest miejscem wytchnienia, dzięki niemu mogę oderwać się od tego co robię na co dzień – od nauki, od historii, od mojego środowiska i zaangażować się przy pracy nad czymś zupełnie nowym i rozwijającym mnie w inny sposób. Nie oznacza to, że traktuję moją pracę we Freelandzie mniej poważnie, w to, co robię, angażuję się albo na 100%, albo wcale, a chociaż jestem obecnie jedynym z najmłodszych stażem freelandersów, już teraz czuję, że Stowarzyszenie stało się jednym z moich miejsc na ziemi. I na pewno jeszcze wiele czasu z nim spędzę. Do zobaczenia na scenie!

Dawid Rurański
Dawid jest pogodnym, otwartym nastolatkiem, lubi sport w szczególności jazdę na rowerze, interesują go komputery, robotyka i fotografia. Wykazuje zdolności aktorskie. W wolnych chwilach chętnie majsterkuje, natomiast jego pasją od małego jest wojsko i militaria.

Emilia Szewczyk
Wulkan energii oraz pomysłów. Uwielbia śpiewać, rysować, recytowac, czytać i zwiedzać świat.

Magda Mattern
 Lubi sport a szczególnie pływanie. Lubi śpiewać i aktorstwo. Gra na pianinie, uczy się angielskiego. Lubi szyć i robić rękodzieła. Pisze wiersze. Lubi zajmować się młodszymi dziećmi. Ma duży i ognisty temperament.

Julia Waniek
Interesuję sie ogólnie muzyką, nienawidzę przedmiotów ścisłych. Gram na pianinie i lubię śpiewać, ale znajduję czas również na czytanie i tańczenie.

Justyna Nowakowska
 Made in Freeland do czerwca 2018.

Wojtek Zaręba
Gram na gitarze i konsoli. Dla mnie sport jest ok, lubię pływać. Dobrze się uczę. Mam super zwierzaki. Lubię zagraniczną muzykę oraz taniec nowoczesny.

Klaudia Pankowska
Jestem animatorką Dzieci Maryi. Jestem bardzo towarzyska. Odkąd pamiętam, uwielbiałam przebierać się za różne postacie i odgrywać ich role. Dotrzymuję słowa. Nie umiem czegoś nie skończyć. To zawsze musi być dopięte na ostatni guzik. Moim marzeniem/celem na dzień dzisiejszy to zwiedzenie wielu miejsc na świecie, bo uwielbiam odkrywać nowe kultury i “innych” ludzi.