“W oczekiwaniu na…”


NASI PARTNERZY MEDIALNI:

RADIO eM – tutaj

Zapowiedz wydarzenia:

CAS – tutaj

TVS – tutaj

TELPOL – Gwiazdy FREELAND

MÓJ CHORZÓW-tutaj

STAROCHORZOWSKI DOM KULTURY-tutaj

URZĄD MIASTA CHORZÓW-tutaj

RADIO PIEKARY-tutaj

TELPOL-tutaj

TUBA CHORZOWA-tutaj

CHORZOWIANIN-tutaj

ZAPROSZENIE NA WYDARZENIE-facebook

W dzisiejszej dobie materializmu i wyrachowania oraz patrzenia przede wszystkim na swoje dobro, pragniemy uczulać naszą młodzież i dzieci na krzywdy drugiego człowieka. Wypracować w nich naturalne odruchy niesienia pomocy tej materialnej jak i „duchowej”. Dzięki międzynarodowej współpracy miast partnerskich naszego miasta i Iserlohn zorganizowaliśmy koncert ,który zagramy

1 grudnia 2018 r. o godzinie 18.00 w Starochorzowskim Domu Kultury, nie chcieliśmy ,aby tak duże wydarzenie zostało w pamięci tylko jako kolejna impreza kulturalna. Dzięki inicjatywie naszych podopiecznych zmieniliśmy to na akcję charytatywną. W Chorzowie działa noclegownia dla mężczyzn prowadzona przez Stowarzyszenie „ODNOWA” i to tym potrzebującym chcemy pomóc. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale miło nam będzie jak przyniesiecie ze sobą koc , ciepłą odzież lub środki czystości, które będziemy mogli przekazać na rzecz chorzowskiej noclegowni.

Zwracamy się do Was przyjaciele, nie pozostańcie głusi na wołanie o pomoc, zwłaszcza, że czas jest wyjątkowy, czas… Bożego Narodzenia. Koncert odbędzie się pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Chorzów oraz burmistrza miasta Iserlohn. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie .

Informacje na temat punktów zbiórki darów dla bezdomnych zostaną opublikowane 17 grudnia na tej stronie oraz na fb STOWARZYSZENIE FREELAND.