Rodzinny festyn u Antonika


Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Dnia 17 czerwca 2017 roku, od godz. 16.00 już po raz 17 parafia Św. Antoniego serdecznie zaprasza w gościnne progi swych ogrodów. “Rodzinny Festyn u Antonika” jest okazją do spotkań, integracji mieszkańców poprzez wspólnie spędzony czas, wspólną zabawę i ewangelizację, a także okazją do bliższego poznania duszpasterzy. Festyn już od lat jest jednym z najważniejszych działań parafii, na które czekają zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

W tym roku na wszystkich gości czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych przez Organizatorów we współpracy z miejskimi instytucjami.

Stałym elementem festynu co roku są występy na estradzie. – o godz. 16.00 rozpocznie zespół Stowarzyszenia “Freeland”, wystąpią również “Boże Nutki “, “Dzieci Maryi” oraz gwiazda wieczoru – śląski zespół “De Silvers” (godz. 20.00)

W tym roku na festynie można będzie skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez Koalicję na Rzecz Bezpieczeństwa. Dzieci, i nie tylko, będą mogły zobaczyć wóz bojowy Straży pożarnej, spróbować swoich sił w rowerowym miasteczku Policji, zpoznać się z pracą policyjnych psów i koni, a także zobaczyć jak zbiera się odciski palców. Nad wszystkim czuwać będzie Chorzowski Flash 🙂

Nie zabraknie tradycyjnych gastronomicznych stoisk, loterii i konkursów z atrakcyjnymi nagrodzami, pokazów sztuk walki, animacji z bańkami mydlanymi i fotobudki.

Ponadto w ramach Festynu odbędzie się spotkanie z zaproszonym Gościem – p. Jackiem Wroną, ojcem uzdrowionej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II małej Glorii; specjalistą do walki z przestępczością narkotykową, ekspertem ds. slangu narkotykowego i przestępczego.

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Chorzowa wraz z rodzinami do udziału w tym wydarzeniu. Całość zakończy wieczorny Apel Jasnogórski.