POMAGAMY , zapraszamy…


Grupa niezwykłych dzieciaków wygrała marzenie… tylko brakuje im trochę, aby je spełnić…dla nich to “KOSMOS”, dla niektórych ludzi do gest wsparcia …dziekujemy w ich imieniu…

FREELAND POZDRAWIA…

ODYSEJA UMYSŁU

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 29 w Chorzowie po raz pierwszy uczestniczyli w konkursie Odyseja Umysłu. Pomimo debiutu, w tegorocznym sezonie, podczas Ogólnopolskiego Finału konkursu, realizując wybrany problem w grupie wiekowej I drużyna Naszej Szkoły uzyskała  tytuł Laureata I Stopnia. Na szczególna uwagę zasługuje fakt, że Nasi Laureaci są uczniami klasy 4. Ich sukces jest wynikiem kilkumiesięcznej, wytężonej i systematycznej pracy. Nasi mali Odyseusze pokazali, że jeśli ma się marzenia, to poprzez zaangażowanie i pracę można te marzenie spełniać. Uzyskanie tytułu Laureata I Stopnia wiąże się z możliwością udziału w Finale Światowym, który w tym roku odbędzie się w dniach 21-26 maja na Michigan State University, East Lansing, USA.

Udział w Finale Światowym, wiąże się jednak ze znacznym nakładem finansowym, związanym z zakupem biletów lotniczych, ubezpieczeniem, zakwaterowaniem, opłatami wizowymi i rejestracyjnymi. Szacunkowa wielkość spodziewanych wydatków niezbędna do wysłania, siedmioosobowej drużyny wraz z opiekunami to około 76 000 zł. Część kosztów przejmują na siebie rodzice. Prośbę o dofinansowanie skierowaliśmy do różnych instytucji i osób.

Zwracamy się również do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenie wsparcia finansowego na wyjazd grupy naszych uczniów, na Finały Światowe do Stanów Zjednoczonych, aby umożliwić Odyseuszom kontynuowanie ich podróży do marzeń.

Dołożymy wszelkich starań by Państwa wsparcie stanowiło wspaniałą promocję i reklamę Waszej firmy. Zobowiązujemy się do umieszczenia logo firmy na koszulkach drużyn, na szkolnej stronie internetowej i na szkolnym profilu FB oraz we wszelkich materiałach medialnych związanych z udziałem naszej szkoły w konkursie Odyseja Umysłu. Sukces Naszych Odyseuszy to również promocja miasta i regionu. Istnieje możliwość podpisania umowy sponsoringowej określającej szczegółowe zasady współpracy.

Wsparcie finansowe prosimy przekazać na konto:


 PKO BP SA 49 1020 2368 0000 2702 0512 8113

Z wyrazami szacunku

DYREKCJA SP 29

[1]Odyseja Umysłu to konkurs międzynarodowy twórczego rozwiązywania problemówwoparciu o konstruktywną pracę zespołową, to wspieranie młodego człowieka we wszechstronnym rozwoju oraz  inwestycja w kreatywność  młodego pokolenia. Poprzez swój udział uczestnicy kształtują rozmaite umiejętności i kompetencje przydatne nie tylko w nauce szkolnej, ale także w przyszłej pracy zawodowej. Odyseja Umysłu uczy myśleć nieszablonowo w duchu innowacji, aby zdolni młodzi ludzie uwierzyli w swój potencjał i potrafili go jak najpełniej rozwinąć.

To nasza super dziewczyna z grupy ” DM I PRZYJACIELE ” OLIWKA

Przesyłajcie dalej…

UWAGA! UWAGA!

„My jesteśmy kreatywne Odyseosmyki – Przedstawiciele II Galaktyki – teleportujemy smoków jaja – dlatego SUPER z nas ZGRAJA”   

Szanowni Państwo,

Jesteśmy 10 latkami – uczniami 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 29 w Chorzowie, które za przykładem swojego trenera – Pana Wojtka postanowiły wziąć udział w konkursie „Odyseja Umysłu”! I … WYGRALIŚMY GO w eliminacjach regionalnych, a na finale ogólnopolskim otrzymaliśmy tytuł LAUREATA I STOPNIA, co otwiera nam drogę do spełnienia marzeń, czyli podróży na koniec świata – na FINAŁ ŚWIATOWY do Michigan State University w Stanach Zjednoczonych, który odbędzie się już w maju tego roku!

Odyseja uczy dzieci i młodzież kreatywnego myślenia oraz poszukiwania rozwiązań w niekonwencjonalny sposób – często zrozumiany tylko przez małego Odyseusza.

Czy możecie sobie wyobrazić, że samodzielnie posklejana strukturka z drewna balsa – ważąca 15 g, wyteleportowana z samodzielnie wykonanej wyrzutni pokonała poprzeczkę 60 cm, a następnie utrzymała ciężar 157,5 kg, wszystko to w trakcie przygotowanego spektaklu jarmarcznego?

W Odysei rzeczy niemożliwe stają się bardzo prawdopodobne!

Ale nawet w takich szczęśliwych sytuacjach trener, rodzice i szkoła mówią nam, że nie jest wszystko takie proste – potrzebujemy na spełnienie naszych marzeń 76.700,00 PLN – to chyba dużo – bo MAMA I TATA mówią, że tyle nie mają J

Zwracamy się do Was z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego na nasz wyjazd!

Dołożymy wszelkich starań, by Państwa wsparcie stanowiło wspaniałą promocję i reklamę Waszej Osoby, Firmy, czy też działalności, a My postaramy się w USA godnie reprezentować Nas Wszystkich i pokonać ciężar 200 kg.

Na wszelki wypadek podajemy nr konta bankowego, gdyby Ktoś, a mamy nadzieję, że takich będzie wielu miał ochotę pomóc nam w realizacji MARZEŃ:

UWAGA! UWAGA! „My jesteśmy kreatywne Odyseosmyki – Przedstawiciele II Galaktyki – teleportujemy smoków jaja – dlatego SUPER z nas ZGRAJA” Szanowni Państwo, Jesteśmy 10 latkami – uczniami 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 29 w Chorzowie, które za przykładem swojego trenera – Pana Wojtka postanowiły wziąć udział w konkursie „Odyseja Umysłu”! I … WYGRALIŚMY GO w eliminacjach regionalnych, a na finale ogólnopolskim otrzymaliśmy tytuł LAUREATA I STOPNIA, co otwiera nam drogę do spełnienia marzeń, czyli podróży na koniec świata – na FINAŁ ŚWIATOWY do Michigan State University w Stanach Zjednoczonych, który odbędzie się już w maju tego roku! Odyseja uczy dzieci i młodzież kreatywnego myślenia oraz poszukiwania rozwiązań w niekonwencjonalny sposób – często zrozumiany tylko przez małego Odyseusza. Czy możecie sobie wyobrazić, że samodzielnie posklejana strukturka z drewna balsa – ważąca 15 g, wyteleportowana z samodzielnie wykonanej wyrzutni pokonała poprzeczkę 60 cm, a następnie utrzymała ciężar 157,5 kg, wszystko to w trakcie przygotowanego spektaklu jarmarcznego? W Odysei rzeczy niemożliwe stają się bardzo prawdopodobne! Ale nawet w takich szczęśliwych sytuacjach trener, rodzice i szkoła mówią nam, że nie jest wszystko takie proste – potrzebujemy na spełnienie naszych marzeń 76.700,00 PLN – to chyba dużo – bo MAMA I TATA mówią, że tyle nie mają  Zwracamy się do Was z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego na nasz wyjazd! Dołożymy wszelkich starań, by Państwa wsparcie stanowiło wspaniałą promocję i reklamę Waszej Osoby, Firmy, czy też działalności, a My postaramy się w USA godnie reprezentować Nas Wszystkich i pokonać ciężar 200 kg. Na wszelki wypadek podajemy nr konta bankowego, gdyby Ktoś, a mamy nadzieję, że takich będzie wielu miał ochotę pomóc nam w realizacji MARZEŃ: https://zrzutka.pl/9c5bb8 Rada Rodziców przy SP 29 w Chorzowie PKO BP SA 49 1020 2368 0000 2702 0512 8113 Amelka, Oliwia, Julka, Milenka, Syriana, Oliwia i Franek Chorzów, 2019-04-19

Rada Rodziców przy SP 29 w Chorzowie PKO BP SA 49 1020 2368 0000 2702 0512 8113

 Amelka, Oliwia, Julka, Milenka, Syriana, Oliwia i Franek

Chorzów, 2019-04-19