Międzynarodowy, charytatywny wieczór kultury “Gramy do końca”


     Stowarzyszenie muzyczno teatralne Freeland zaprasza wszystkich mieszkańców, Chorzowa, oraz chętnych, wrażliwych na piękno i kulturę innych narodów – na ciekawe zestawienie dwóch stylów tanecznych – ludowego w wykonaniu zespołu “SŁONECZKA” – gości z miasta partnerskiego Tarnopol oraz tańca nowoczesnego , który zaprezentuje  Stowarzyszenie Freeland. Wydarzenie nosi nazwę :

MIĘDZYNARODOWY, CHARYTATYWNY WIECZÓR KULTURY “GRAMY DO KOŃCA”

    Wieczór ubogaci występ wokalny artystów z obu grup oraz Jagoda Labus , dla której podczas tego spotkania  będzie prowadzona akcja charytatywna na operację, która pomoże przywrócić Jej  sprawność.  Pasją Jagody  jest pływanie, które uprawia od najmłodszych lat. W tej dziedzinie sportu odnosi swoje pierwsze sukcesy. Fundacja “Gramy do końca” pomagająca niepełnosprawnym sportowcom, która jest partnerem wydarzenia przeprowadzi zbiórkę oraz licytację na rzecz naszej bohaterki.

wstęp za 1 zł.

    Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i odbędzie się 22 listopada w Starochorzowskim Domu Kultury  ul. Siemianowicka 59, o godz. 18 00,

     Podczas  pobytu naszych gości w Chorzowie  organizujemy również  kameralne spotkanie z Jagodą oraz z artystami z Tarnopola w CUMIE – również partnera wydarzenia , na ul. Wolności 3, w trakcie, odbędzie się interesujący  wykład historyka, który podejmie temat ” WSPÓŁCZEŚNI TWORZĄ NOWĄ KULTURĘ “. Popołudnie  w CUMIE planujemy zrealizować 22 listopada czyli w  piątek o godz 13 00 – wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych…

Już dziś pragnę gorąco podziękować w imieniu Jagody i artystów, za każdy gest aktywności, życzliwości z państwa  strony – po prostu bądźcie z nami tego wieczoru oraz w CUMIE!

Tu są dostępne linki:

Do organizatora wydarzenia Stowarzyszenia  Freeland

www.chfl.pl,

Do partnera wydarzenia Fundacji “Gramy do końca” https://gramydokonca.pl/kontakt/

Do  partnera wydarzenia CUMY

http://cuma.chorzow.eu/

Do bohaterki wieczoru Jagody Labus

https://www.facebook.com/miecialabus

http://www.jagodalabus.pl/

Do zespółu z Tarnopola “SŁONECZKA” https://www.facebook.com/zina.byrda

Grzegorz Nowak przedstawiciel Freeland

Tel. 508830156

Gratulacje
Jagoda z medalem

Nasi goście z TARNOPOLA
Zespół taneczny SŁONECZKA

FREELAND DANCE
FREELAND

“Freeland Dance”
Współorganizator wydarzenia

Wspłórganizator wydarzenia

Partnerzy i współorganizatorzy wydarzenia – tutaj