GRA MIEJSKA ” Tata i syn “


Tym razem miasto jest dla mężczyzn! Zapraszamy dużych i małych do aktywnego spędzania czasu w mieście z piłkarską historią Chorzowa w tle. Gra terenowa będzie oparta o miejsca szczególnie ważne dla chorzowskiego klubu piłkarskiego. Poznamy ciekawostki dotyczące powstania klubu, jego historii i czołowych piłkarzy. Nie zabraknie adrenaliny, sportowej rywalizacji i kilku kropel potu. Czeka nas świetna zabawa na świeżym powietrzu!

CO TO ZA GRA?

Mężczyzna w terenie. Miejska Gra Terenowa dla dużych i małych – Śladami Chorzowskich Piłkarzy to rozgrywka organizowana na terenie miasta Chorzowa, dedykowana dla mężczyzn w każdym wieku. To okazja, by aktywnie spędzić czas, spróbować sił w sportowej rywalizacji i poznać piłkarską historię Chorzowa.

KIEDY?

9 LIPCA 2019 r., godz. 18.00

DLA KOGO?

Dla mieszkańców naszego miasta, ale również ich przyjaciół i rodzin. Ojciec i syn, bracia, a może koledzy? Zabierz swojego ulubionego mężczyznę w pierwszy dzień wakacji na coś wyjątkowego! Gra ma charakter zespołowy, każdy zespół składa się z 2 osób.

START: Chorzowskie Centrum Kultury

META: kawiarnia #WOLKA

NA TRASIE: znajdują się punkty kontrolne, które obejmują ważne miejsca dla piłkarskiej historii Chorzowa. Punkty kontrolne to miejsca z misjami, które należy wykonać. Na drużyny będą czekać rozmaite zadania sportowe, logiczne, wymagające integracji oraz kreatywności i sprytu. Punkty kontrolne będzie trzeba odnaleźć samodzielnie, posługując się mapą i wskazówkami. Trasę będzie można pokonać pieszo lub rowerami. Na zwycięskie drużyny czekają nagrody.

Tuba Chorzowa o tym wydarzeniu- tutaj