Paypal


Stowarzyszenie Freeland powstało we wrześniu 2016 r. w Chorzowie i do tej pory skupia wokół siebie wielu wspaniałych ludzi, którzy swoim zaangażowaniem w tworzenie wspólnego dzieła pragną rozwijać swoje talenty i umiejętności. Choć Freeland nie ma jeszcze roku, to udało nam się zorganizować m.in. dwa koncerty kolęd i pastorałek, wystawiliśmy wraz z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem Artystów Tułaczy spektakl “Skrzypek na Dach(a)u oraz dwukrotnie autorski spektakl “Blokowisko” w Miejskim Domu Kultury “Batory”, który zgromadził liczną publiczność.

Planujemy kolejne przedstawienia teatralno – muzyczne, jak również inne artystyczne przedsięwzięcia związane z życiem kulturalnym naszego miasta – Chorzowa.

Aby jednak Freeland, jako stowarzyszenie non-profit mógł się rozwijać i być chlubą dla naszego Miasta, potrzebne są środki finansowe, które pozwolą zrealizować marzenia młodych i zdolnych ludzi.

Prosimy, aby każdy kto może przekazać nawet najmniejszą kwotę na działalność Stowarzyszenia Freeland, skorzystał z poniższego przycisku, który przekieruje do formularza w Paypal:

Istnieje również możliwość wsparcia naszego stowarzyszenia poprzez zwykły przelew bankowy:

Konto bankowe:
BGŻ BNP Paribas S.A.
08 1600 1462 1833 3135 5000 0001

z dopiskiem “Darowizna”.

 

Za każdy gest wsparcia składamy ogromne podziękowanie.