ARTYSTYCZNIE I SPORTOWO


Wspólne projekty , nowa energia , nowe pomysły , nowe możliwości…

Idea synergii , czyli wspólnych projektów Freeland & “Gramy do konca” jest szansą propagowania i promowania niezwykłych ludzi , którzy mają wspaniałą ofertę dla świata…

RAZEM

Fundacja “Gramy do Końca”

 została powołana w celu wspierania sportu w naszym kraju. Wszyscy emocjonujemy się wydarzeniami sportowymi, kibicujemy naszym podczas mistrzostw świata czy igrzysk olimpijskich. Każde zwycięstwo czy medal często przeżywamy bardzo mocno.

Jednak, aby dojść do tego poziomu wszystko rozpoczyna się od dziecka. Niestety wiele klubów i rodziców nie jest w stanie wydać na drogi sprzęt czy obozy. My wychodzimy na przeciw i dzięki hojności naszych darczyńców jesteśmy w stanie wspierać najmłodszych.

Sport niepełnosprawnych? W naszym kraju mało doceniany. Dla osób z niepełnosprawnością sport to oderwanie od rzeczywistości, możliwość poczucia się pełnosprawnym, rywalizacji czy też rehabilitacji. My również nie zapominamy o nich!

Ile przypadków powrotu do sportu nie doszło do skutku z powodu kontuzji i braku funduszy na rehabilitację? Takim sportowcom również zamierzamy pomagać!

Ponadto organizujemy imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych, a także nagradzamy najbardziej utalentowanych.

Stowarzyszenie „Freeland” skupia wokół siebie ludzi, których wspólną pasją jest muzyka, teatr oraz chęć rozwijania swoich zainteresowań związanych ze sceną artystyczną. Stowarzyszenie opiera swoją działalność przede wszystkim na aktywizacji dzieci i młodzieży. Niewątpliwym atutem naszej organizacji jest jej międzynarodowy charakter, który tworzą osoby na co dzień mieszkające m. in. w Niemczech (Iserlohn) oraz USA (Big Stone Gap, Virginia)

Ta synergia pozwoli nam dotrzeć do bardzo zróżnicowanej społecznej grupy ludzi. Wspólne wydarzenia dla idei  fundacji z zastosowaniem możliwości Freeland rodzi nadzieję wspólnego rozpowszechniania idei pomocy dla tych co dziś wydaje się są słabsi.

Zapraszamy na stronę naszych partnerów-Fundacja Gramy do końca